Gizlilik Politikası


Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.akutdogadayasam.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.


Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler AKUT Arama Kurtarma Derneği tarafından görülmez ve kaydedilmez).


Müşterilerimizin Sitemize girdikleri kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.


Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin AKUT Arama Kurtarma Derneği ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, AKUT Arama Kurtarma Derneği ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.


Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan AKUT Arama Kurtarma Derneği sorumlu değildir.


Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0 212 217 04 10 numaralı Genel Merkezimizden, bilgi@akutdogadayasam.com eposta adresinden veya www.akutdogadayasam.com/iletişim adresinden AKUT Arama Kurtarma Derneğine danışabilirsiniz. Adres : Büyükdere cad. No:120 Esentepe / İSTANBUL