Serhat Akbel

2004 yılından beri AKUT Arama Kurtarma Derneği üyesidir. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde arama kurtarma çalışmalarına ve ana kamp organizasyonlarına katılmıştır. AKUT bünyesinde eğitmenlik yapmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı İzcilik Teşkilatı'nda çeşitli görevler yürütmüştür. AKUT Doğada Yaşam Projesinde proje koordinatörlüğü görevini sürdürmektedir.

Ahmet Bekir Tuğrul Somuncu

10 yıl izcilik federasyonunda izcilik liderliği, 2 yıl doğa soprları eğitmenliği ve 2008'den beri çeşitli kurum ve organizasyonlarda doğa sporları organizasyonu ve doğada yaşam eğitmenliği yapmıştır. Halen AKUT bünyesinde gönüllülük, İstanbul İzci Kulübü'nde oymakbaşı ve ayrıca mağaracılık yapmaktadır. AKUT Doğada Yaşam Projesinde kamp sorumlusu görevini sürdürmektedir.

Erhan Kaya

2008 yılından beri AKUT Arama Kurtarma Derneği'nde aktif olarak gönüllülük yapmış ve çeşitli organizasyonel faaliyetlerde bulunmuştur. AKUT Teknik Lojistik biriminde ve uluslararası tatbikatlarda aktif olarak rol almıştır. Halen, AKUT Doğada Yaşam çerçevesinde proje koordinatörlüğü ve eğitmenlik yapmaktadır.

Kaan Sabah

İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisidir.2012 Yılından bu yana AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüsü olup İp Kurtarma, kentsel arama kurtarma, akarsu kurtarma gibi bir çok eğitime katılmıştır. 2013 yılından bu yana AKUT Doğada Yaşam Projesinde Stajyer Psikolog ve Eğitmen olarak görev almaktadır.

Sanem Özen

Amerika'da psikoloji lisansını Baltimore Üniversitesinde tamamladıktan sonra, yüksek lisansını John Jay College of Criminal Justice okulunda tamamlamıştır. Uzmanlığını travma geçirmiş gençler üzerine yapmıştır. Amerika'da doğa kamplarında görev almıştır. Türkiye'de gençlere ilişkin projelerde uzman olarak yer almıştır. AKUT gönüllüsüdür. AKUT Doğada Yaşam Kampında Uzman Psikolog olarak görev yapmaktadır.

Selahattin Çavuşoğlu

2010 yılından beri izcilik ve doğa sporlarıyla ilgilenmektedir. Marmara Bölgesinin çeşitli illerinde doğa yürüyüşü rehberliği yapmaktadır. 2012 yılından beri AKUT Vakfı gönüllüsüdür. Trakya Üniversitesi, Keşan kampüsünde doğa sporları topluluğu sorumluluğunu yürütmektedir.

Emre Şen

Konservatuar tiyatro bölümü mezunudur. Bir çok televizyon ve tiyatro çalışmasında yer almış, 2008 yılından beri AKUT'da Afet Bilinçlendirme Eğitimini, tiyatro oyunlarıyla gençlere ve çocuklara aktarmaktadır. Çeşitli drama yöntemleriyle çocuklarla interaktif çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Yeşim Melek Şen

1998 yılından bu yana AKUT gönüllüsüdür. Kentsel arama kurtarma, temel dağcılık, ipli teknik kurtarma eğitimleri almıştır. Aktif olarak Afet bilimçlendirme seminerleri vermektedir. AKUT tiyatro oyunlarında görev almaktadır.

Halil İbrahim Babur

2012 yılından beri AKUT Arama Kurtarma Derneği üyesidir. AKUT Vakfı Kültür Sanat Kulübü bünyhesinde tiyatro, sosyal sorumluluk projeleri ve çeşitli eğitmenlik görevleri yapmaktadır.

Güneş Merve Akyol

2009 yılından beri AKUT Arama Kurtarma Derneği'nin gönüllüsüdür. Uzun yıllarca tiyatro ve müzikal eğitimi almış olup, “Birlikten AKUT Doğar” adlı çocuk oyununda görev almıştır. Bununla birlikte AKUT çatısı altında yürütülen çocuklarla ilgili projelerde aktif görev almaktadır. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi Kültür Yönetimi Yüksek Lisans öğrencisidir.

Büşra Sarıçayır

Bilgisayar Öğretmenliği öğrencisi olup, AKUT Doğada Yaşam projesinde eğitmen olarak görev almaktadır. 8 yıldır izcilik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Bir dönem İstanbul Aydın Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğunda başkan yardımcısı olarak görev aldı ve topluluk bünyesinde çeşitli projelere imza attı.

Enes Aycibin

Mersin Üniversitesi işletme bilgi yönetimi mezunu. 2010 yılından beri izcilik ve doğa sporları alanlarında faaliyet göstermektedir. 2012 yılından beri AKUT Doğada yaşam proje ve kamplarında yer almaktadır. Aynı zamanda İzci liderliği yapmakta olup, İstanbul Gençlik Kültür Sanat ve İzcilik Kulübü yönetim kurulu üyesidir.

Üstün Dilek

2010 yılından beri izcilik ve doğa sporları faaliyetlerinde bulunmaktadır. AKUT Doğada Yaşam Kampı Projesinde eğitmenlik yapmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm Fakültesi mezunudur.

Süleyman Bilgiç

2006 yılından beri İzcilik ve doğa sporlarıyla ilgilenmektedir. Çeşitli kamp ve yürüyüşlerde liderlik görevi yapmıştır. 2012 yılından beri AKUT Doğada Yaşam projelerinde görev almaktadır.

Hira Erenç

2012 yılından beri AKUT Arama Kurtarma Derneği üyesidir. AKUT Vakfı Kültür Sanat Kulübü bünyesinde tiyatro oyunu ve drama eğitimi projesinde yer almıştır. İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Müzik Eğitimi, Drama Eğitimi, Çocuk Gelişimi, Bursa Devlet Tiyatrosunda Oyunculuk Eğitimini tamamlamıştır.

Çağıl Düzenli

İletişim Sanatları lisans mezunu olup aynı dalda yüksek lisans yapmaktadır. Üniversite topluluğuyla başlayan AKUT gönüllülüğü; Seminer ve Bilgi Teknolojileri birimlerindeki görevlerinin yanı sıra çeşitli arama kurtarma eğitim ve tecrübeleriyle birlikte AKUT Doğada Yaşam eğitmeni olarak devam etmektedir.

Mustafa Büyükköse

2006 Yılından beri izcilik ve doğa sporlarıyla ilgilenmekte. Türkiye'nin bir çok ilinde çeşitli kamp ve doğa sporu faaliyetlerinde görev aldı. 2009 yılının sonlarından beri AKUT gönüllüsüdür. Aynı zamanda AKUT Doğada Yaşam kamplarında görev almaktadır.

Serra Konaçoğlu

İstanbul Üniversitesi’nde lisansını tamamlayıp aynı üniversitede yüksek lisans yapmaktadır. 2011 yılından beri AKUT teknik lojistik biriminde gönüllüdür. AKUT Doğada Yaşam Kampı’nda yardımcı eğitmenlik yapmaktadır.

Tolga Gözüm

1999 yılından beri AKUT Arama Kurtarma Derneği üyesidir. AKUT bünyesinde eğitmenlik yapmaktadır. AKUT Marmaris ekip lideridir. Eski milli yüzücü ve Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu aynı zamanda yüzme antrenörüdür. Çeşitli doğa sporları aktivitelerinin yanısıra ultramaraton, maraton, bisiklet ve macera yarışları gibi organizasyonlarda düzenlemektedir.

Tutku Mollaoğlu

1992 yılında İstanbul'da doğan Tutku Mollaoğlu İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi mezunudur. 2012 yılından bu yana AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüsüdür. Dernek bünyesinde teknik lojistik birimi ve seminer biriminde görev almaktadır. Aktif olarak futbol oynayan Tutku Mollaoğlu AKUT Futbol Takımı oyuncusudur.

Mehmet Boğaç Yamalıoğlu

1994 yılında izcilik ile kamp hayatına başlamıştır. 2005'te AKUT ile tanışıp üniversitede dağcılık eğitimlerini tamamlayarak çeşitli tırmanış faaliyetlerinde yer almıştır. 2005'den bugüne AKUT Arama Kurtarma Derneğinde arama kurtarma operasyonlarında ve teknik lojistik biriminde çeşitli görevlerde yer almıştır. Hobi olarak başladığı marangozluk ve ahşap sanatları üzerine küçük bir atölye işletmektedir. AKUT Doğada Yaşam kamplarında tesis kurulumu ve eğitmenlik görevlerini üstlenmektedir.